جلسه هماهنگی دومین یادواره شهدای پرستار و ایثارگر در گلستان برگزار شد

جلسه هماهنگی دومین یادواره شهدای پرستار و ایثارگر در گلستان برگزار شد

تاریخ خبر 1393/02/21 ساعت خبر 20:32
جلسه هماهنگی دومین یادواره شهدای پرستار و ایثارگر و کنگره مراقبت پرستاری در تروما و جانبازان جنگ برگزار شد.
به گزارش پایگاه اجتماعی یاد شهدا، جلسه هماهنگی دومین یادواره شهدای پرستار و ایثارگر و کنگره مراقبت پرستاری در تروما و جانبازان جنگ با حضور معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان نظام پرستاری و هیئت همراه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‎آباد کتول برگزار شد.

معاون وزیر بهداشت در این جلسه با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) بنیانگذار تفکر نرم بوده است، گفت: با توجه به اینکه امسال از سوی مقام معظم رهبری به سال اقتصاد، فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده است باید به این مقوله توجه ویژه‎تری شود.

محمد میرزا‎بیگی اظهار کرد: برگزاری چنین جشنواره‎هایی فرصت خوبی است تا بتوانیم از ظرفیت‎های فرهنگ ایثار و شهادت در همه صنوف بهره‎مند شویم و به اهداف عالیه نظام دست یابیم.

وی از برگزاری دومین یادواره شهدای پرستاری و ایثارگر در گلستان خبر داد و اظهار کرد: نخستین یادواره در بیمارستان صحرایی دارالخوئین در شهر اهواز برگزار شده است.

میرازبیگی یادآور شد: این یادواره در مدت ۲ روز برگزار می‌‎شود که در روز اول یادواره شهدای پرستار و ایثارگر را خواهیم داشت و در دومین روز نیز همایش علمی با بررسی جنگ‎های نوین و پیامدهای آن و آخرین دستاوردهای جانبازان جنگ در این حوزه را خواهیم داشت.

وی با اشاره به اینکه این یادواره آذرماه سال‌جاری در گلستان برگزار می‌‎شود، متذکر شد: برای ارائه مقاله در این خصوص فراخوان علمی انجام خواهد شد.

معاون وزیر بهداشت گفت: همچنین در راستای برگزاری هر چه بهتر این همایش سه کمیته علمی، تحقیقاتی و پشتیبانی شکل گرفته است.
بازگشت