شش عنوان کتاب دفاع مقدس در اردبیل رونمایی شد

شش عنوان کتاب دفاع مقدس در اردبیل رونمایی شد

تاریخ خبر 1393/03/10 ساعت خبر 11:29
سرپرست اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل گفت: به منظور گرامیداشت و حفظ آثار دفاع مقدس از ۶ عنوان کتاب دفاع مقدس رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس از اردبیل، در این مراسم که در سالن ولایت سپاه استان برگزار شد، سرهنگ «علی کریمی» سرپرست اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل با اشاره به رسالت بنیاد در حفظ آثار و نشر ارزش‌های هشت سال حماسه خون و غیرت، دغدغه اصلی خود و همکارانش را جلوگیری از فراموشی و تحریف حماسه ماندگار دفاع مقدس دانست.

سرهنگ کریمی در ادامه با اشاره به رموز پیروزی رزمندگان اسلام بر انتقال این ارزشهای والای انسانی و اسلامی به نسل حاضر و نسل‌های بعد تأکید کرد.

در ادامه مراسم «مجید خدابخش» استاندار اردبیل و سردار «غلام عسگر کریمیان» فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی طی سخنانی به لزوم ثبت و ضبط خاطرات رزمندگان اشاره و این حرکت فرهنگی در سطح استان را قابل تقدیر دانستند.

سپس از کتاب‌های مظهر حماسه به گردآوری حاتم رسولی، تا اروند خاطرات علی غفاری، مظلومیت غریب تألیف آزاده عبدالله محمدی، طبیعت گناه آلود خاطرات فاضل بشارتی، پای بلند در خارزار خاطرات علی پناهنده و قارداش سروده‌های خواهر یکی از آزادگان سرافراز استان به گردآوری عمار احمدی.

بازگشت