علی احمد گودرزی - کاش ما کربلا بودیم

گمان نبرید کسانی که در راه خدا کشته شده اند مرده اند بلکه زنده اند و نزد خدا روزی دارند.(قرآن کریم)
پس از عرض سلام ودرود به حضرت مهدی (عج)و به محضر رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره)و به ارواح پاک شهدا از کربلای حسین گرفته تا کربلای خمینی پس از عرض سلام بدانید که من در راهی قدم گذاشتم که قرنها پیش حسین بن علی (ع) وهفتادو دو یارش قدم گذاشتند و خون پاکشان ریخته شد برای آبیاری نهال نوپای اسلام ولی تن به ذلت ندادند وتسلیم کفار نشدند.
من در راهی قدم گذاشتم که شهیدان بزرگی چون مدرسه ها،سید جمال ها،نواب صفوی ها،بهشتی ها،رجائی ها،باهنرها،دستغیب ها و دیگران قدم گذاشتند و خون پاکشان ریخته شد ولی تسلیم کفار نشدند.
یادم می آید موقعی که می گفتیم یا حسین ای کاش ما کربلا بودیم تا به ندای هل من ناصر ینصرنی تو لبیک می گفتیم.
ما امروز می بینیم که میلیون ها مسلمان متعهد گوش به فرمان سفیر ونایب امام زمان(ع) هستند و در واقع به ندای حسین زمان خمینی بت شکن لبیک می گویند زیرا ایران کربلاست و هر روز عاشوراست.
باید اعتراف کنم که انقلاب اسلامی به رهبری امام امت بود که من و امثال من را از گرداب ها و لجن زارها و ضلالت ها بیرون کشید و به جمع انسان های متعهد و مکتبی پیوند نمود و این انقلاب اسلامی و رهبر بود که به آمریکا و دیگر ابر جنایتکارها و دیگر نوکرانشان فهماند که هیچ غلطی نمی توانند بکنند و ما از حول و قوه الهی از خواب غفلت بیدار شدیم تا بتوانیم به خویش بازگشت کنیم.
در پایان ضمن عرض سلام به پدر و مادرم امیدوارم مرا حلال کنند چون خیلی برایم زحمت کشیدند باید خدا مرا ببخشند و به همه می گویم پشتیبان ولایت فقیه و انقلاب اسلامی و امام باشید و در راه خدا سستی به خود راه ندهید چون سختی در راه خدا عبادت است.
بازگشت